Nieuwsgierig, toekomstgericht en gewend om de boel een beetje op te schudden. Dat is Buro Dertig.

We combineren kennis met creatieve daadkracht om zichtbaar te maken wat er toe doet. We werken graag samen met organisaties die mensen inspireren. Om duurzame keuzes te maken. Om betrokken te zijn. Of om te genieten van kunst, creativiteit en ander moois. 

Onze collega’s hebben verschillende expertises in communicatie, cultuurgeschiedenis, marketing en design. Zo kunnen we een vraagstuk van verschillende kanten bekijken. Inhoudelijke communicatie op maat: that’s how we roll.

Ons team

Waar we in ons eentje sterk in zijn, doen we nog beter met elkaar.

Floor van den Elsen

Mede-eigenaar

floor@burodertig.nl

Malou Buro Dertig

Malou te Wierik

Mede-eigenaar

malou@burodertig.nl

Pascale Buro Dertig

Pascale Schreurs

Content marketeer

pascale@burodertig.nl

Jantine Reilink

Project en communicatie

jantine@burodertig.nl

Anne Higler

Stagiaire

anne@burodertig.nl

Berber Cordewener

Stagiaire

berber@burodertig.nl